Мароса Градина – Градинарят знае най-добре!

Marossa
  • Градина
    • Градински аксесоари
      • Меки кофи, Легени, Корита
      • Мрежи
    • Грил и Барбекю
    • Ръчни градински инструменти
      • Корди, Дискове, Ленти, Скоби
      • Лопати, Гребла, Кирки
      • Ножици, Клещи за привързване
      • Пистолети и накрайници за маркучи, Маркучи
      • Ръчни пръскачки и лейки
  • Строителство и ремонт
    • Строителство
      • Строителни кофи, Колички, Кошове
  • Инструменти и Железария
    • Защитни облекла, Ръкавици
      • Ръкавици
    • Ръчни инструменти
      • Чукове, Длета, Брадви, Секачи, Щанги
  • Други
    • Автомобили, Велосипеди
      • Продукти за поддръжка и почистване
  • За нас
  • Контакти
  • 0

    Завърши поръчката

    Вашата кошница е празна!
 
eyJzZW9fZGF0YSI6eyJtZXRhX3RpdGxlIjoiXHUwNDEzXHUwNDQwXHUwNDMwXHUwNDM0XHUwNDM4XHUwNDNkXHUwNDMwIn19
  • Начало
  • Градина

Градина

Решетка Списък
Показване:
Подреждане по:
Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 2.40 мм х 97 м, Квадратна
Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 2.40 мм х 97 м, Квадратна

Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 2.40 мм х 97 м, Квадратна

€8.28

Разпродаден

Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 2.70 мм х 77 м, Квадратна
Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 2.70 мм х 77 м, Квадратна

Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 2.70 мм х 77 м, Квадратна

€8.28

Купи
Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 3.00 мм х 62 м, Квадратна
Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 3.00 мм х 62 м, Квадратна

Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 3.00 мм х 62 м, Квадратна

€8.28

Разпродаден

Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 4.00 мм х 34 м, Квадратна
Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 4.00 мм х 34 м, Квадратна

Корда за тример Marossa Garden, MG3 Pro, 4.00 мм х 34 м, Квадратна

€8.28

Купи
Корда с глава за тример лесно навиване универсална EWHPA Marosa

Корда с глава за тример лесно навиване универсална EWHPA Marosa

€3.88

Разпродаден

Корда с глава за тример универсална M10*1.25 EWTH Marosa

Корда с глава за тример универсална M10*1.25 EWTH Marosa

€3.37

Разпродаден

Корда с глава за тример универсална THPA Marosa

Корда с глава за тример универсална THPA Marosa

€3.06

Купи
Лопата за окантване, Дървена дръжка Мароса Градина
Лопата за окантване, Дървена дръжка Мароса Градина

Лопата за окантване, Дървена дръжка Мароса Градина

€13.24 €11.25

Купи

-15%

Лопата Заострена с Педал, Дръжка фибростъкло Мароса Градина MG6006
Лопата Заострена с Педал, Дръжка фибростъкло Мароса Градина MG6006

Лопата Заострена с Педал, Дръжка фибростъкло Мароса Градина MG6006

€26.28

Купи
Лопата Заострена, Дръжка Метал, Мароса Градина MG7001, 120 см
Лопата Заострена, Дръжка Метал, Мароса Градина MG7001, 120 см

Лопата Заострена, Дръжка Метал, Мароса Градина MG7001, 120 см

€17.33

Купи
Лопата Заострена, Дръжка фибростъкло Мароса Градина MG6002
Лопата Заострена, Дръжка фибростъкло Мароса Градина MG6002

Лопата Заострена, Дръжка фибростъкло Мароса Градина MG6002

€10.88

Купи
Лопата Мароса Градина, без дръжка, С канатки
Лопата Мароса Градина, без дръжка, С канатки

Лопата Мароса Градина, без дръжка, С канатки

€2.56

Купи
Лопата Мароса Градина, Права с дръжка, С канатки, Безшевна, Черен
Лопата Мароса Градина, Права с дръжка, С канатки, Безшевна, Черен

Лопата Мароса Градина, Права с дръжка, С канатки, Безшевна, Черен

€6.79 €5.77

Купи

-15%

Лопата Права МАРОСА ГРАДИНА, без дръжка, Сива
Лопата Права МАРОСА ГРАДИНА, без дръжка, Сива

Лопата Права МАРОСА ГРАДИНА, без дръжка, Сива

€2.65

Купи
Лопата Права Мароса с дръжка, Безшевна, Незалепваща повърхност
Лопата Права Мароса с дръжка, Безшевна, Незалепваща повърхност

Лопата Права Мароса с дръжка, Безшевна, Незалепваща повърхност

€7.46 €6.34

Купи

-15%

Лопата Права МАРОСА, без дръжка, LKO-3
Лопата Права МАРОСА, без дръжка, LKO-3

Лопата Права МАРОСА, без дръжка, LKO-3

€2.56

Купи
  • |<
  • <
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • >
  • >|
Показва 113 до 128 от 243 (16 страници)

Категории

  • Градина

    • Градински аксесоари
    • Грил и Барбекю
    • Ръчни градински инструменти
  • Инструменти и Железария

  • Строителство и ремонт

  • Други

  • Цена
    €- €
  • Налягане
    0
  • Размер връзка
    0
    0
    0
    0
  • Ширина
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Размер
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Вместимост
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Дължина
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Вид
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
  • Съвместим инструмент
    0

Готови ли сте да получите безплатни консултации.

Пишете ни

Мароса Градина

Марка, създадена с мисията да предложи качествени, надеждни и достъпни продукти за любителите на градинарството и професионалистите в земеделието

Информация

  • За нас
  • Достaвка
  • Декларация за поверителност
  • Общи условия за ползване

За контакти

Адрес: Източна индустриална зона, 6300 Хасково

Email: info@marossa.bg

Телефон: +359 886 601 168

Решения

  • Контакти
  • Карта на сайта

© 2026 Мароса Градина – Всички права запазени | Разработено от WebDreams.bg